TAXI FOOD

Transport
chłodniczy:
Gdańsk

USŁUGI LOGISTYCZNE I TRANSPOROWE DLA PRODUCENTOW ŻYWNOŚCI
NA TERENIE CALEJ POLSKI

Terminowy transport żywności w odpowiednich warunkach stanowi absolutną podstawę w branży spożywczej, zarówno jeśli chodzi o dostarczanie produktów od producentów do punktów dystrybucji, jak i do klientów końcowych. Przewóz jedzenia we właściwej temperaturze pozwala zadbać o jego świeżość, jakość oraz przydatność do spożycia — warto zatem dopilnować profesjonalizmu jego transportowania. Pomoże w tym nasza firma, która oferuje specjalistyczny transport chłodniczy dla przedsiębiorstw działających w szeroko rozumianej branży spożywczej na terenie Gdańska, ale nie tylko.

Transport chłodniczy żywności w woj. pomorskim

W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym transportem chłodniczym na zlecenie przedsiębiorców z Gdańska, innych miejscowości woj. pomorskiego oraz pozostałych regionów w całym kraju. Świadczymy usługi przede wszystkim z myślą o sektorze spożywczym, dostarczając wszelkiego rodzaju żywność od producentów choćby do sklepów czy hurtowni, ale również m.in. catering dietetyczny dla osób prywatnych lub firm. Zlecenia transportu chłodniczego realizujemy z wykorzystaniem niezawodnych, nowoczesnych pojazdów, dbając o optymalne warunki dla przewożonej żywności, terminowość dostaw, a także atrakcyjne ceny. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że Wasze produkty dotrą do wskazanego miejsca punktualnie, w doskonałym stanie.

Profesjonalny transport ładunków różnego rodzaju w warunkach chłodniczych

Chociaż z naszych usług transportu chłodniczego najczęściej korzystają przedsiębiorcy z branży spożywczej, to jesteśmy w stanie zaoferować także przewóz innych ładunków wymagających takich specjalnych warunków. Mowa na przykład o lekach czy suplementach diety, których profesjonalne dostawy również możemy zapewnić. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy w zakresie transportu chłodniczego w woj. pomorskim.

Scroll to Top